fbpx
Image Alt

Reformer Pilates

Sadece bayanlara özel salonumuzda, bayan profesyonel eğitmenler eşliğinde reformer pilates yapmak ister misiniz?

Reformer Pilates

Reformer Pilates (aletli Pilates) özellikle denge kurmak isteyen ayrıca sıkılaşma konusunda problem yaşayan kişiler tarafından kullanılan egzersiz yöntemlerinden biridir. 1940 yıllarında yaralı askerlerin daha rahat iyileşme sürecine girmesi için kullanılan bir fizik tedavi yöntemi olarak ortaya çıkmıştır. Kağıthane reformer pilates salonumuzda özel eğitmenlerle birlikte çalışacağınız reformer pilates, vücutsal yapınızı ve metabolizmanızı hızlandıracak egzersizler arasındadır. Grup derslerine uygun olmayan reformer pilates, kişiye özel olarak da yapılır.

Reformer pilateste aletlerin ve hareketlerin kişiye özel ayarlanması, kişinin kendi vücuduna uygun çalışması demektir ki bu daha hızlı sonuçlar almayı beraberinde getirir. Siz de duruş bozukluklarınızı gidermek ve sağlıklı bir vücut için reformer pilatesin sonuçlarını daha hızlı ve sağlıklı almak istiyorsanız Kağıthane reformer pilates salonumuza uzman pilates hocalarımızdan randevu alabilir ve vücudunuzu güçlendirebilirsiniz.

H2o Fitness Club Kağıthane’de bayanlara özel reformer pilates seçeneği ile sadece bayanlara özel salonumuzda, bayan antrenörlerle çalışabilirsiniz. Sağlıklı zayıflama, form tutma, metabolizma hızlandırma, kuvvet ve esneklik çalışmaları ile bayanlara özel reformer pilates derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

H2O

Sağlık için
bir adım atmaya hazır mısın?

Formu doldur merak ettiğin her şey için seni arayalım!

Adres : Merkez mahallesi. Sarmaşık sokak. No: 9  Genyap 7000 Sitesi.
Kağıthane / İstanbul ( Koska arka sokağı )

 

Telefon0212 321 08 06

  keşfet
  Close
  H2o Fitness Club İletişim
  h2o-fitness-clob-site-logo

  Adres :
  Merkez mahallesi. Sarmaşık sokak.
  No: 9  Genyap 7000 sitesi.
  Kağıthane  / İstanbul.
  ( Koska arka sokağı )

  Telefon : 
  0212 321 08 06

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma:
  10:00 – 22:00

  Cumartesi – Pazar
  09:30 – 22:00

  Sosyal Medya
  keşfet
  Call Now ButtonTıkla ARA!