fbpx
Image Alt
H2o Fıtness Club

Hakkımızda

H2o Fitness Club

2010 yılında Kâğıthane salonumuzda başlayan spor tutkumuz 10 yıldır sizlerin ilgisiyle büyüyerek her zaman daha iyiye ve yeniye imza atarak ilerlememizi sağlıyor.

2018 yılında yenilenen h2o Kağıthane Fitness Club, bölgesindeki spor salonları arasında en donanımlı imkanlara sahip olan bir spor merkezidir. Sporla birlikte yaşamdan keyif almayı merkezine koyan vizyonumuzla beraber sizlere spor salonuna her zaman aynı hevesle gelmenizi sağlıyoruz.

Spor yapmak isteyen herkese gerekli donanımı 2700 metrekare alanında yeni açılan havuzu, saunası, oxygen spa merkeziyle Kağıthane’de A plus bir spor tesisi sunuyoruz. Sporun hem eğlenceli hem de güçlü yönlerini bir arada bulunduran hocalarımız ile birlikte kaliteli bir atmosferde hizmet veriyoruz.

a

Özel Eğitmenler

Yaza daha hızlı hazırlanmak istiyorsanız tam olarak yerindesiniz özel eğitmenlerimiz sayesinde yaza hızlı hazırlanmak eskisi kadarda zor değil.

Bayanlara Özel Havuz ve Fitness Salonu

Kağıthane Spor tesisimizde sadece kadınların kullanabildiği spor salonumuz ve kapalı havuzumuz bulunmaktadır. Özel yüzme eğitimi, fitness trainer eğitimi ve reformer pilates derslerini kadınlara ait bölümüzde profesyonel kadın eğitmenlerle gün ve saat ayrımı olmadan alabilirsiniz.

Modern Spor Salonu

Yeni diye adlandırabileceğiniz bir spor aleti varsa merak etmeyin kesinlikle bizde de vardır. Modern bir spor salonu olmamızın yanı sıra her gün gelişen spor dünyasının yeni bulduğu spor aletlerini de tesisimizde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Close
H2o Fitness Club İletişim
h2o-fitness-clob-site-logo

Adres :
Merkez mahallesi. Sarmaşık sokak.
No: 9  Genyap 7000 sitesi.
Kağıthane  / İstanbul.
( Koska arka sokağı )

Telefon : 
0212 321 08 06

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma:
08.30 – 22:30

Cumartesi – Pazar
09:30 – 22:30

Sosyal Medya
keşfet
Tıkla ARA!