fbpx

h2o Fıtness Club Farkını Şimdi Yaşa!

3000 m2’lik Kağıthane’nin En Büyük Spor Tesisinde Neler mi Var?

?Karma Fıtness Alanı,

?Karma Havuz,

?Bay Sauna,

?Kadınlara Özel Fıtness Alanı, (saat ve gün sınırı yoktur)

?Kadınlara Özel Havuz, (saat ve gün sınırı yoktur)

?Kadınlara Özel hamam ve sauna, (saat ve gün sınırı yoktur)

?Yüzme Özel Ders (Sizin seçtiğiniz gün ve saatlerde)

?Kadınlara özel yüzme eğitimi (sizin seçtiğiniz gün ve saatlerde)

?Çocuklara Özel Yüzme Eğitimi (4 Yaş ve Üstü)

?Reformer Pilates, (sadece kadınlara özel alanda)

?Kıckbox ve çok daha fazlası..

Özel İndirim Fırsatları ve Ücretsiz Vücut Analizi Kazanmak İçin Formu Doldurun

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Tesisimizle, üyelik ve özel ders kampanyalarımızla ilgili tüm bilgileri üye danışmanlarımız size aktaracaktır. Tesisimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

En Avantajlı Fiyat İle Üyelik Ya da Özel Ders
Fiyatları İçin Formu Doldur

Sınırlı süreli ve sayıdaki bu indirimden faydalanmak için formu doldurun.

Karma Fıtness Alanı

Karma Fitness alanımız hem kadın hem erkek olarak karma kullanıma tabidir.

Fitness, Kişinin hayata daha pozitif ve neşeli bakmasını destekler. Fitness Egzersizleri vücudun neredeyse tüm kaslarını çalıştırır bu da kalori yakmanıza sebep olur ve hızlı kilo verebilirsiniz. Ayrıca kan basıncını ve uyku düzeninizi iyileştirdiği için tansiyon kalp-damar hastalıkları riskini en aza indirir. Kısaca Fitness = Sağlıktır. 

Karma Havuz

Karma havuzlarımız hem erkek hem de kadın kullanımıyla hizmet vermektedir. Tesisimizde 2 havuz bulunmaktadır bu havuzların bir tanesi karma kullanıma tabidir. Karma Havuzumuzda ayrıca güneşlenme/dinlenme bahçemiz de bulunmaktadır. Havuzdan sonra güneşlenme bahçemizde de dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz.

Kadınlara Özel Havuz

Tesisimizde 2 adet havuz bulunmaktadır bu havuzların bir tanesi sadece kadınlara özel alandadır. Kadın havuzumuzu gün boyu kullanabilirsiniz. Bu bölüme erkek üye ya da erkek eğitmen girmemekte. 28 derece su sıcaklığı yaz kış üşümeden ve bunalmadan havuzumuzda yüzebilir, birebir kadın eğitmenlerle kısa sürede yüzme öğrenebilirsiniz.

Kadınlara Özel Fitness Alanı

Tesisimizde kadınlara özel fitness alanı ve karma fitness alanı bulunmaktadır. Kadın fitness alanımızı gün ve saat sıkıntısı olmadan gün boyu kullanabilirsiniz. Kadınlara özel olan fitness alanına erkek üye ya da erkek eğitmen girmemekte. Sporunuzu size özel olan alanda rahatça yapmanız için elimizden gelen özveriyi tesis yönetimi olarak sunmak için çalışıyoruz.

Yetişkin Yüzme Eğitimi

Tesisimizde bulunan 2 havuzdan karma olan havuzda eğitim verilmektedir. Uzman eğitim kadromuzla istediğiniz gün ve saatte kendi yüzme eğitim programınızı oluşturarak yüzme öğrenebilirsiniz. Su korkunuz olsa bile eğitmenlerimizin tecrübesi ile yüzmeye başlayabilirsiniz.
Ayrıca yüzme bilenler için sadece yüzme stili eğitimimiz de vardır.

Kadınlara Özel Yüzme Eğitimi

Tesisimizde bulunan 2 havuzdan kardın bölümümüzde olan havuzda eğitim verilmektedir. Uzman eğitim kadromuzla istediğiniz gün ve saatte kendi yüzme eğitim programınızı oluşturarak yüzme öğrenebilirsiniz. Su korkunuz olsa bile eğitmenlerimizin tecrübesi ile yüzmeye başlayabilirsiniz.
Ayrıca yüzme bilenler için sadece yüzme stili eğitimimiz de vardır.

Çocuk Yüzme Eğitimi

Çocuk yüzme eğitimlerimizi birebir eğitmen eşliğinde 4 yaş üzeri çocuklarımız için hizmet vermekteyiz. Eğitmenlerimiz çocuk yüzme eğitiminde uzman olduğu için çocuğunuzun su korkusu olsa bile bu korkuyu yenerek birebir derslerle yüzme ve yüzme stillerini öğrenebilir.

Reformer Pilates

Reformer Pilates salonlarımız sadece kadınlar bölümünde bulunduğu için sporunuzu uzman eğitmen eşliğinde rahatça yapabilirsiniz. Reformer pilates hızlı kalori yakma, hızlı incelme, masa başı çalışanların bel ve sırt ağrıları ve özellikle kifoz (kamburluk) skolyoz gibi hastalıklara faydası yüksek olan bir spordur. Esneklik kazandırır ve sizi güçlendirerek daha dik bir duruş sağlar.

Birebir Fıtness Eğitimi

Birebir eğitmen eşliğinde yapılan fitness eğitimleri ile istediğiniz hedefe çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Hedefiniz kilo vermek ise eğitmeniniz sizi hem program hem de beslenme açısından da takip eder. Eğer hedefiniz kas gruplarını geliştirmekse eğitmenle yapacağınız derslerde uygulamanız gereken programı çok daha doğru ve takip edilerek yaparsınız bu da hızlı sonuç almanızı sağlar.

Kick Boks Eğitimi

Her yaş için Kickbox derslerimiz eğitmen eşliğinde birebir olarak veriliyor. Düzenli yapılan kickbox’un bir çok faydası bulunmaktadır. hızlı kalori yakma, koordinasyon sağlama stres azaltma ve deşarj olma gibi faydaları başta olmak üzere hızlı düşünmeye de çok faydası vardır.

Kısa Bir Tur

3000 m2 Alanla Kağıthane'nin En Büyük Spor Salonunu Keşfet!

Bizim İçin Önemlisiniz!

Spor her zaman bizim için bir tutku olmuştur. Siz de bizimle aynı motivasyonu yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Hijyen kurallarına uymak için salonumuzu son teknoloji makineler ile takip ediyoruz.

0
Motivasyon
0
Hijyen
0
Hizmet

h2o Fitness Club Şube Bilgileri

h2o Fitness Club Kağıthane İletişim:

Merkez, Sarmaşık Sk. No:8, 34406
Kâğıthane/İstanbul

(Koska Arka Sokağı)

info@h2ofitnessclub.com

Telefon: 0212 321 08 06

Nurtepe Şubesi Konum

4. Levent Şubesi Konum

Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Tesisimizle, üyelik ve özel ders kampanyalarımızla ilgili tüm bilgileri üye danışmanlarımız size aktaracaktır. Tesisimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Close
H2o Fitness Club İletişim
h2o-fitness-clob-site-logo

Adres :
Merkez mahallesi. Sarmaşık sokak.
No: 9  Genyap 7000 sitesi.
Kağıthane  / İstanbul.
( Koska arka sokağı )

Telefon : 
0212 321 08 06

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma:
08.30 – 22:30

Cumartesi – Pazar
09:30 – 22:30

Sosyal Medya
keşfet
Tıkla ARA!